ПРО КОМПАНІЮАдвокатське об'єднання «Бірюк, Мігульов і партнери»

Адвокатське об’єднання «Бірюк, Мігульов і партнери» засновано у 1997 році під назвою Юридична фірма «ФАРГО», в результаті ребрендингу перейменована в Адвокатське об’єднання «Бірюк, Мігульов і партнери».

Об’єднання створено на базі досвіду адвокатів, що надають професійні послуги в середньому більше 20 років і є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Центральній і Південно-Східній Україні.

Накопичений за ці роки досвід, глибокі знання української правової системи, судової практики, соціальних, економічних і політичних процесів в Україні, а також знання ситуації, української практики ведення бізнесу і менталітету західних інвесторів, дозволяють нам добре розуміти очікування іноземних інвесторів і допомагати їм ефективно вирішувати будь-які юридичні питання, пов’язані з веденням бізнесу в Україні.

Об’єднання має репутацію стабільного і надійного ділового партнера, який володіє згуртованою командою професіоналів, сформованої з висококваліфікованих юристів, адвокатів, арбітражних керуючих, аудиторів.

Нам довіряють ведення справ

великі українські та іноземні підприємства в сфері кольорової металургії та чорної металургії, хімічні та машинобудівні холдинги, банки, лізингові компанії, торгові мережі, агрохолдинги, інвестиційні групи та ін.

Фахівці Об’єднання

мають успішний досвід участі в значному числі судових спорів у вищих судових інстанціях України, з багатьох справ винесені прецедентні судові рішення.

Об’єднання активно підтримує тісні ділові зв’язки

з юридичними спільнотами і колегами в Україні, Європі та країнах СНД, що дозволило нам збільшити географію надання послуг для наших клієнтів.

Ми спеціалізуємося на вирішенні складних юридичних завдань, пов’язаних із судовими спорами, перевірками і спораміз різними адміністративними структурами (антимонопольними, податковими, митними органами, Держпраці, ДАБК і т.п.), корпоративними конфліктами і M&A угодами, банкрутством і кримінально-правовими ризиками, legalduediligence об’єктів інвестування, угодами з придбання та відчуження активів (акції, частки, нерухомість).

Крім цього, юристи і адвокати Об’єднання консультують з питань в області інвестиційного, податкового, митного, антимонопольного, трудового, міграційного, валютного, корпоративного, земельного, аграрного, права, законодавства в сфері надрокористування, приватизації і т.д.

У співпраці з нотаріусами, податковими консультантами, бізнес-консультантами, банківськими та фінансовими установами, оцінювачами, землевпорядними, проектними, будівельними та іншими організаціями-партнерами наші фахівці враховують найменші деталі та пропонують комплексні рішення, адаптовані до конкретних потреб ваших проектів.
Об’єднання активно підтримує тісні ділові зв’язки з юридичними спільнотами і колегами в Україні, Європі та країнах СНД, що дозволило нам збільшити географію надання послуг для наших клієнтів.

Нам довіряють ведення справ великі українські та іноземні підприємства в сфері кольорової металургії та чорної металургії, хімічні та машинобудівні холдинги, банки, лізингові компанії, торгові мережі, агрохолдинги, інвестиційні групи та ін.

Ми обслуговуємо наших клієнтів з прихильністю, креативністю та якістю
no-pic Адвокатське об'єднання «Бірюк, Мігульов і партнери»